Το Δ.Σ του Κυνηγετικού Συλλόγου Καλαμπάκας καλεί τα μέλη του σε Γενική Συνέλευση και αρχαιρεσίες την Κυριακή 21 Απριλίου 2024 και ώρα 10:30 στο πολιτιστικό κέντρο Καλαμπάκας.
Μετά το πέρας της Γενικής Συνέλευσης θα ακολουθήσει η εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ του Συλλόγου. Δικαίωμα ψήφου έχουν τα μέλη που εξέδωσαν άδεια θήρας κατά την κυνηγετική περίοδο 2023-2024.
Για την άσκηση ψήφου θα πρέπει να έχουν μαζί τους την άδεια θήρας ή την αστυνομική τους ταυτότητα.
Με τιμή το Δ.Σ του
Κυνηγετικού Συλλόγου Καλαμπάκας
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube