Την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου η Ορειβατική Λέσχη Καλαμπάκας διοργανώνει πεζοπορία διάρκειας τεσσάρων ωρών στην περιοχή της Αύρας. Η αναχώρηση θα γίνει στις 08:30 από τον χώρο στάθμευσης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπάκας.
Πληροφορίες Νάτση Ευφροσύνη τηλέφωνο επικοινωνίας 2432077433.
Ορειβατική Λέσχη Καλαμπάκας
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube