Ευχαριστούμε τον κ. Αβραμόπουλο Λευτέρη, υποψήφιο Δήμαρχο του Δήμου Μετεώρων, για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μας, για την προμήθεια τεσσάρων (4) μελανιών-toner για τους εκτυπωτές του Κ.Υ. Καλαμπάκας.
Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Δ/ΝΤΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
ΤΟΥ ΚΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΖΗΣΗΣ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube