Αναφέρεται – γνωρίζεται ότι στην Υπηρεσία μας έχει παραδοθεί και φυλάσσεται χρηματικό ποσό, το οποίο ανευρέθηκε πρωινές ώρες την 20/03/2023 στον αύλιο χώρο του 6ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων (Οδός Αγ. Κωνσταντίνου αριθμ. 42).
Για περισσότερες λεπτομέρειες – πληροφορίες να απευθύνεστε στο τηλέφωνο 2431063024-3, Γραμματεία ή Αξιωματικό Υπηρεσίας Τμήματος Ασφαλείας Τρικάλων κατά τις πρωινές ώρες.
ΤΜΗΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube