Ο πολιτιστικός Σύλλογος Ασπροκκλησιάς σας προσκαλεί την Καθαρά Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου και ώρα 11:30 π.μ. στην αετοράχη του χωριού,όπου ο σύλλογος με τους κατοίκους του χωριού θα φτιάξουν την παραδοσιακή φασολάδα, η οποία θα συνοδεύεται απο ελιές, λαγάνα και μακεδονικό χαλβά, και φυσικά οι μικρή μας φίλοι θα πετάξουν τον καθιερωμένο χαρταετό.
Το Δ.Σ του πολιτιστικού Συλλόγου Ασπροκκλησιάς
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube