Ο Εξωραϊστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Βλαχάβας «Η Παλαιοπαναγιά» καλεί τα μέλη και τους φίλους του Συλλόγου την Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 11:30 π.μ. στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας στην ταβέρνα «Η Μοναξιά» στη Βλαχάβα.
Με τιμή
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube