Χριστουγεννιάτικο PARTY διοργανώνει την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου, στις 17:00 το απόγευμα στο “Ζυθορυχείο” στην πλατεία Δημουλα Καλαμπάκας ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπάκας.
Στο party θα υπάρχει Χριστουγεννιάτικο bazzar και πολλές εκπλήξεις για παιδιά!!!
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube