Καραγεώργος Δημήτριος, πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας: Επιτυχίες Φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2022

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Οι επιτυχίες του φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2022.
Τα υψηλότερα ποσοστά επίτυχίας κάθε χρόνο!

1. ΓΕΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΕΦΑΑ   (ΣΕΡΡΕΣ)
2. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ   (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
3. ΔΙΟΜΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΡΑΦΗΛΙΑ
ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ   (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ    (ΕΚΠΑ)
6. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ   (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
7. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ   (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
8. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ    (ΡΟΔΟΣ)
9. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ   (ΛΑΡΙΣΑ)
10. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ
11. ΚΟΥΤΡΑ ΑΛΕΞΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
12. ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ   (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
13. ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ   (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
14. ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ   (ΑΘΗΝΑ)
15. ΜΠΟΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ    (ΧΙΟΣ)
16. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ   (ΑΘΗΝΑ)
17. ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΣΑΜΙ
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ    (ΛΑΡΙΣΑ)
18. ΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ    (ΣΕΡΡΕΣ)
19. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ    (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
20. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
21. ΠΕΤΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
22. ΠΙΝΙΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ   (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
23. ΠΙΝΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ   (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
24. ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  (ΧΑΝΙΑ)
25. ΠΡΕΤΣΙΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ   (ΠΑΤΡΑ)
26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ   (ΛΑΡΙΣΑ)
27. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ   (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
28. ΣΙΝΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ    (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
29. ΣΙΝΑΝΗΣ ΒΑΚΗΣ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
30. ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ   (ΚΟΖΑΝΗ)
31. ΤΖΕΝΓΚΟ ΧΡΥΣΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ    (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
32. ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ   (ΑΘΗΝΑ)
33. ΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ   (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
34. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  (ΡΟΔΟΣ)
35. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ   (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
36. ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Η δημοσίευση των ονομάτων των μαθητών έγινε κατόπιν συγκατάθεσης των ίδιων και των κηδεμόνων τους.
  • Αυστηρά ολιγομελή τμήματα
  • Λειτουργία κλειστών τμημάτων
  • Σύγχρονο και ασφαλές περιβάλλον
  • Παροχή ιδιαίτερων μαθημάτων
  • Δωρεάν αναλυτικές σημειώσεις
  • προσαρμοσμένες στο νέο σύστημα
  • Συχνή ενημέρωση γονέων

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ