Οι εορταστικές εκδηλώσεις του «Μετεώρων Δωδεκάμερο» συνεχίζονται αύριο, Δευτέρα 31/12 Παραμονή Πρωτοχρονιάς, στην Πλατεία Δημαρχείου, όπου στις 12:30, υπό τους ήχους της Φιλαρμονικής του Δήμου Μετεώρων, θα έρθει ο Άγιος Βασίλης και θα μοιράσει δώρα σε όλα τα παιδιά.
Δήμος Μετεώρων
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube