Καραγεώργος Δημήτριος, πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας: Επιτυχίες Φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2021

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Με αφορμή την έκδοση των βάσεων συγχαίρω θερμά τους επιτυχόντες μαθητές μου, οι οποίοι -παρά τις αντίξοες συνθήκες- κατάφεραν να εισαχθούν στις σχολές της προτίμησής τους.

“ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ” σε όλα τα παιδιά!

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
2. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
3. ΒΑΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
4. ΒΕΛΩΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
5. ΓΕΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
6. ΓΚΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
7. ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
8. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
9. ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΔΑΝΑΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
10. ΚΟΣΒΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
11. ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
12. ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
13. ΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
14. ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15. ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
16. ΝΙΑΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.)
17. ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
18. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΞΕΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
19. ΠΑΤΑΒΑΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
20. ΠΑΤΑΒΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
21. ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
22. ΠΟΡΤΙΚΑ ΕΛΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
23. ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
24. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΕΚΠΑ ΑΘΗΝΩΝ)
25. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
27. ΣΕΪΤΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
28. ΣΙΝΑΝΗ ΒΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
29. ΣΙΝΑΝΗΣ ΒΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
30. ΣΙΝΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
31. ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
32. ΣΤΑΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
33. ΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
34. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
35. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
36. ΤΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
37. ΤΣΕΚΑΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
38. ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
39. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΟΝΙΟΥ)
40. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)
41. ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
42. ΧΟΥΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)

Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟ 2021

Η δημοσίευση των ονομάτων των μαθητών έγινε κατόπιν συγκατάθεσης των ίδιων και των κηδεμόνων τους.

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ “ΣΥΓXΡΟΝΟ”
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Η πρώτη σας επιλογή στα Φιλολογικά Μαθήματα
Εγγραφές Καθημερινά
Τηλ.: 2432079144, 6978087725

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ