Ολοκληρώθηκε η υποβολή των συμμετοχών για το βιβλίο του 213ου διαγωνισμού, που δίνεται από την ιστοσελίδα TaMeteora.gr σε συνεργασία με τις Εκδόσεις ΔΙΟΠΤΡΑ, και πριν λίγο έγινε η κλήρωση. Η τυχερή, η οποία κερδίζει το βιβλίο της Σοφίας Ανδρεοπούλου με τίτλο «Εφηβεία: Η μεγάλη έκρηξη!», είναι η Ευαγγελία Κυργιάκου.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube