Η επικεφαλής της παράταξης του Περιφερειακού Συμβουλίου «Ενωμένοι Θεσσαλοί», Ελευθερία Τζανακούλη, έκανε γνωστό το απόγευμα της Παρασκευής ότι διαγράφεται ο Γεώργιος Γαϊτανίδης.
Όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση, ο κ. Γαϊτανίδης (ΦΩΤΟ αριστερά) «επανειλημμένως τοποθετείται και εκφράζεται αντίθετα από τις αρχές και τις θέσεις του συνδυασμού».
Πλέον, η παράταξη παραμένει με δύο περιφερειακούς συμβούλους, την Ελευθερία Τζανακούλη και τον Νικόλαος Χαυτούρα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube