Αρχική ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2014 Τα οριστικά αποτελέσματα των Δημ. Εκλογών του 2014 για τον Δήμο Καλαμπάκας

Τα οριστικά αποτελέσματα των Δημ. Εκλογών του 2014 για τον Δήμο Καλαμπάκας

-

ΤΟ ΠΟΛΥΜΕΛΕΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ επιτυχόντα συνδυασμό το συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» και επιλαχόντες τους συνδυασμούς 1) «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ», 2) )» ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ», 3)«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ», 4) «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ».

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ Δήμαρχο του Δήμου Καλαμπάκας τον επικεφαλής του επιτυχόντος συνδυασμού «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» Σινάνη Χρήστο του Νικολάου.

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς δημοτικούς συμβούλους του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Καλαμπάκας ανά συνδυασμό και ανά εκλογική περιφέρεια τους κατωτέρω:

Α.) Από το Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΒΟΥΡΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΝΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΠΑΚΑΛΗ –ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ – ΡΟΥΛΑτου ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΜΠΗΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΜΠΑΝΤΕΚΑ-ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4) ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5) ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6) ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9) ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10) ΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11) ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12) ΔΡΟΥΓΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΝΑΚΗ-ΚΟΣΒΥΡΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ)του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΒΛΙΩΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5) ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6) ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8) ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9) ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑτου ΧΡΗΣΤΟΥ
10) ΜΠΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11) ΝΤΡΟΥΓΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12) ΤΣΑΦΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13) ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ-ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2) ΤΑΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
2) ΝΤΡΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣτου ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2)ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
3)ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4)ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΒΑΪΑτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5)ΜΑΝΘΟΥ-ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΠΟΥΛΙΟΥ
6)ΝΤΕΡΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣτουΣΤΕΦΑΝΟΥ
7)ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

B.) Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΛΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΕΡΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΙΩΑΝΝΗ
3) ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1)ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3)ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4)ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5)ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣτουΗΛΙΑ
6)ΤΖΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7)ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8)ΜΠΕΡΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
9)ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου ΙΩΑΝΝΗ
10)ΑΔΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11)ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12)ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13)ΖΓΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14)ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15)ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16)ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17)ΠΡΙΟΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18)ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19)ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗ – ΨΑΘΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
20)ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21)ΛΑΝΤΑΒΟΥ-ΜΠΟΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22)ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
23)ΝΤΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24)ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25)ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ-ΠΕΛΤΕΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΟΝΤΟΤΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΧΑΪΔΩτουΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΟΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΓΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3) ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΤΣΙΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΜΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3) ΚΑΜΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου ΙΩΑΝΝΗ
5) ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑτου ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6) ΠΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Γ.) Από το Συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ … ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ»
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1)ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3)ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΘΩΜΑ
4)ΤΡΙΜΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτουΙΩΑΝΝΗ
5)ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6)ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7)ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8)ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9)ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΖΗΣΗΣτου ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10)ΖΥΓΟΛΑΝΗ-ΚΑΡΝΕΖΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11)ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΗΣΗ
12)ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗτου ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13)ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14)ΧΑΪΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
15)ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16)ΠΡΙΟΝΑ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
17)ΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
18)ΠΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΧΡΥΣΟΥΛΑτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19)ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20)ΚΑΡΑΚΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
21)ΚΕΡΑΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22)ΚΤΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣτου ΜΙΧΑΗΛ
23)ΝΤΑΦΟΥ-ΜΟΥΛΑΧΡΙΣΤΙΝΑτου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24) ΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
25) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26)ΤΑΛΑΡΗΣ-ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
27)ΚΛΙΑΦΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΕΜΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΜΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΤΗ ΜΑΝΟΥΕΛΑτου ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΡΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΓΑΖΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΗΣΗ

 

Δ) Από το Συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ»
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2)ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3)ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4)ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΤΖΕΛΙΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5)ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6)ΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7)ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8)ΑΥΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9)ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10)ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11)ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12)ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13)ΧΑΪΤΑΛΗ – ΜΠΟΖΟΒΙΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14)ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15)ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16)ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17)ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18)ΣΙΝΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Ε) Από το Συνδυασμό «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΧΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΠΕΡΥ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1)ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
2)ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3)ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4)ΝΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
5)ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6)ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7)ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8)ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9)ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10)ΚΥΡΤΣΙΑ ΧΑΪΔΩ (ΧΑΝΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
11)ΛΥΡΙΤΣΗ ΧΑΪΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12)ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13)ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14)ΝΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
15)ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16)ΧΑΝΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
17)ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18)ΑΝΑΝΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους του συμβουλίου της δημοτικής κοινότητας Καλαμπάκας του Δήμου Καλαμπάκας τους:

Α.)Από τον Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΜΠΡΕΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΑΜΠΟΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΚΑΡΑΚΑΝΤΑ-ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β.)Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ»
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΤΣΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2) ΓΑΤΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΜΠΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΚΟΡΙΜΠΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Γ.)Από τον Συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ»
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΖΑΪΜΗ-ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ)του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους των συμβουλίων των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Καλαμπάκας τους:

1) Τοπική Κοινότητα Αγιοφύλλου
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΣΚΟΔΡΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τουΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠρόεδροςΤοπικούΣυμβουλίου

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1)ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2) ΤΡΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β) Από τον Συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ-ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ»
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΕΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΗ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) Τοπική Κοινότητα Αγναντιάς
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΓΚΟΥΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΤΗ –ΚΛΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ) Από τον Συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ-ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ»
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΛΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ ΣΤΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΚΑ ΝΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3) Τοπική Κοινότητα Ασπροκκλησιάς
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Προεδρος τοπικού Συμβουλίου
2) ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΙΑΠΑΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
2) ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΙΟΥ
3) ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) Τοπική Κοινότητα Αύρας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ τουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2) ΡΩΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Προεδρος τοπικού Συμβουλίου
2) ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΛΙΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2) ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βασιλικής

Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Προεδρος τοπικού Συμβουλίου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΝΤΕΛΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2) ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟς του ΘΩΜΑ

Γ) Από το Συνδυασμό ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΖΥΓΟΥΡΗ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2) ΔΕΛΗΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) Τοπική Κοινότητα Γάβρου
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2) ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2) ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΣΙΣΜΑΝΗ ΖΩΗ του ΓΑΡΒΡΙΗΛ

7) Τοπική Κοινότητα Διάβας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Προεδρος τοπικού συμβουλίου
2) ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΝΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3) ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) Τοπική Κοινότητα Θεόπετρας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΓΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΓΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΤΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9) Τοπική Κοινότητα Κακοπλευρίου
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2) ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3) ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

10) Τοπική Κοινότητα Καστρακίου
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ –ΤΣΑΓΚΡΑΣΟΥΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ (ΕΡΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΜΑΛΑΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΗΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΣΟΙΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Γ) Από τον Συνδυασμό ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΠΑ ΠΡΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2) ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΙΟΥ
3) ΖΙΩΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11) Τοπική Κοινότητα Κλεινού
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΣΤΑΤΗΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΚΩΣΤΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΠΙΣΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
2) ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΦΑΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12) Τοπική Κοινότητα Κονισκού
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΟΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΙΤΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΛΟΥΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΒΕΛΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΟΚΚΟΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

13) Τοπική Κοινότητα Μαυρελίου
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑσ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΛΙΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

14) Τοπική Κοινότητα Οξύνειας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2) ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3) ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΠΑΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3) ΤΑΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γ) Από το Συνδυασμό ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΜΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1)ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2)ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3)ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15) Τοπική Κοινότητα Παναγίας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΣΙΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ–ΒΑΖΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16) Τοπική Κοινότητα Σαρακήνας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΣΚΑΡΛΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΛΑΚΙΑ – ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΙΚΗΤΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
2) ΣΙΟΥΠΕΡΗ ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2) ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

17) Τοπική Κοινότητα Φωτεινου

Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
2) ΜΑΓΓΟΥΦΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3) ΣΑΚΚΑ ΑΓΟΡΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Γ) Από το Συνδυασμό ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18) Τοπική Κοινότητα Χρυσομηλέας
Α.) Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
1) ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Πρόεδρος Τοπ. Συμβουλίου
2) ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β.) Από τον Συνδυασμό ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3) ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς εκπροσώπους των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Καλαμπάκας τους:

1) Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΤΟΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) Τοπική Κοινότητα Αηδόνος
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΖΩΪΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) Τοπική Κοινότητα Αμάραντου
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΒΟΥΤΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
2) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) Τοπική Κοινότητα Αμπελοχωρίου
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

5) Τοπική Κοινότητα Ανθούσης
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΛΙΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) Τοπική Κοινότητα Αχλαδέας
Από τον ΣυνδυασμόΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7) Τοπική Κοινότητα Βλαχάβας
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8) Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΥ

9) Τοπική Κοινότητα Γλυκομηλέας
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΝΤΑΦΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΛΑΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΟΣΒΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΤΣΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) Τοπική Κοινότητα Καλλιρρόης
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΧΟΧΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

12) Τοπική Κοινότητα Καλογριανής
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΑΤΣΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13) Τοπική Κοινότητα Καλομοίρας
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ λι
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
2) ΜΙΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14) Τοπική Κοινότητα Καστανέας
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

15) Τοπική Κοινότητα Καταφύτου
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΡΩΜΟΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16) Τοπική Κοινότητα Κορυδαλλού
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΤΕΓΟΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΗ

17) Τοπική κοινότητα Κρανέας
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΜΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΣΤΑΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
18) Τοπική κοινότητα Κρύας Βρύσης
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

19) Τοπική Κοινότητα Λογγάς
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΘΩΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20) Τοπική Κοινότητα Μαλακασίου
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1)ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΕΡΟΜΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

21) Τοπική Κοινότητα Ματονερίου
Από τον ΣυνδυασμόΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΡΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΡΟΥΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

22) Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κερασέας
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΧΟΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23) Τοπική Κοινότητα Ορθοβουνίου
Από τον ΣυνδυασμόΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΟΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

24) Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου
Από τον ΣυνδυασμόΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25) Τοπική Κοινότητα Περιστέρας
Από τον ΣυνδυασμόΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΚΟΥΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

26) Τοπική Κοινότητα Πεύκης
Από τον ΣυνδυασμόΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΑΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
2) ΤΑΣΙΚΑ ΣΤΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

27) Τοπική Κοινότητα Πολυθέας
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

28) Τοπική Κοινότητα Σκεπαρίου
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΤΑΡΑΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29) Τοπική Κοινότητα Στεφανίου
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΓΕΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

30) Τοπική Κοινότητα Τρυγόνος
Από τον Συνδυασμό ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

31) Τοπική Κοινότητα Φλαμπουρεσίου
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

32) Τοπική Κοινότητα Χαλικίου
Από τον Συνδυασμό ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΤΣΙΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Νέο κουρείο στην Καλαμπάκα από τον Ευριπίδη Κωστόπουλο

Ο Ευριπίδης Ηλ. Κωστόπουλος δημιούργησε έναν όμορφο χώρο στην οδό Ευθ. Βλαχάβα 11, όπου δραστηριοποιείται με όρεξη και μεράκι. Το ‘Old School BARBERSHOP’ σας περιμένει… OLD SCHOOL BARBERSHOP Ευριπίδης Κωστόπουλος Ευθ. Βλαχάβα 11, Καλαμπάκα Τηλ. 6980 177 860  

Προτάσεις για το χειμώνα από τη βιοτεχνία Κουρτινών και Στρωμάτων Νικολάου Μήτσιου

Και επίσημα πλέον μπήκαμε στο χειμώνα και ήρθε η κατάλληλη εποχή για να προετοιμάσετε το σπίτι σας για τις κρύες μέρες που πρόκειται να έρθουν. Η αλλαγή-ανακαίνιση του σπιτιού για να υποδεχθούμε το χειμώνα πλέον δεν είναι μια πολυέξοδη διαδικασία αλλά μια ευχάριστη υπόθεση αφού το κατάστημα Νικολάου Μήτσιου φροντίζει...

Οίκος Νυφικών Σόφη Μαύρου-Τζιουβάρα

Δείτε περισσότερα: http://www.nyfika-sofie.gr

Πρατήριο υγρών καυσίμων Μάκης Καραγιάννης

ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ  ΜΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 8ο χλμ. ε.ο. Τρικάλων - Καλαμπάκας Τηλ. 2431088220

Η πιό νόστιμη και λαχταριστή επιλογή της πόλης είναι το Food Factory

Η πιο νόστιμη και λαχταριστή επιλογή της πόλης, FOOD FACTORY. Από Δευτέρα έως Πέμπτη: 17:00 έως αργά το βράδυ και Παρασκευή – Σάββατο και Κυριακή: Από τις 12:00 το μεσημέρι έως αργά το βράδυ απολαύστε τις νόστιμες και ιδιαίτερες γεύσεις του τώρα και στο χώρο σας. Καλέστε: τηλ: 24320 75305 ή 6988 281600 ...

Ιατρείο στην Καλαμπάκα και στην Κηφισιά από τον Ψυχίατρο Χρίστο Χ. Λιάπη

Δεύτερο Ιατρείο στην Καλαμπάκα λειτουργεί, από τον Ιούνιο, ο γνωστός Ψυχίατρος και Διδάκτωρ του Πανεπιστημίου Αθηνών, Χρίστος X. Λιάπης MD, MSc. PhD, ως παράρτημα του ιατρείου του στην Κηφισιά. Σε έναν χώρο υψηλού συμβολισμού για το πεδίο των νευροεπιστημών της Καλαμπάκας, στην οδό Περικλέους 8, καθώς εκεί ασκούσε το λειτούργημα...

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ

Ο Δρ. Αλέξανδρος Τσαρούχας είναι Ορθοπαιδικός Χειρουργός με εξειδίκευση στην αρθροσκοπική χειρουργική του γόνατος και του ώμου, την επανορθωτική χειρουργική των μεγάλων αρθρώσεων και την τραυματολογία. ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ 

Μικροβιολογικό Εργαστήριο «ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ» – Καλαμπάκα

Το νέο Μικροβιολογικό Εργαστήριο «ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ» λειτουργεί στην Καλαμπάκα υπό τη Διεύθυνση του κ. Νικολάου Παπανικολάου σε συνεργασία με τα μεγαλύτερα εργαστήρια αναφοράς: Βιοϊατρική Αθηνών / In-Vitro / Βιοφόρµα / Mικροανάλυση. Μικροβιολογικό     Αιματολογικό     Βιοχημικό Ανοσολογικό     Ορμονολογικό     Προγενετικός έλεγχος Ωράριο λειτουργίας: • Δευτέρα: 7:00 - 14:00 και 18:00 - 20:00 • Τρίτη:...

Άννα Γίδα – Παιδίατρος – Καλαμπάκα

Άννα Γίδα – Παιδίατρος Τρικάλων 114-116 , Καλαμπάκα Ωράριο Ιατρείου: Καθημερινά: πρωί 9.00-1.30 Απόγευμα 6.00-9.00 (εκτός Τετάρτης) Τηλ.: 24320 78433 Fax.: 24320 78434 Κιν.: 6977 636897 e-mail: [email protected]

Αναστασία Πινιάρα – Χειρουργός Ωτορινολαρυγγολόγος

ΩΡΛ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΝΙΑΡΑ MD, MSc, PHD ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΩΤΟΡΙΝΟΛΑΡΥΓΓΟΛΟΓΟΣ Master Ρινολογίας - Ρινοχειρουργικής Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης Υπ. Διδάκτωρ Νευροωτολογίας Ιατρικής Πανεπιστημίου Αθηνών Επιστημονική συνεργάτιδα Νοσ. «ΥΓΕΙΑ» ΠΑΘΗΣΕΙΣ Ώτων - Βαρηκοΐας - Εμβοών Ακοολογικός έλεγχος, Έλεγχος Ιλίγγου - Αστάθειας Ρινός - Παραρρινίων - Διαφράγματος Αλλεργική Ρινίτιδα - Ροχαλητό - Άπνοια Ύπνου - Πολύποδες Λάρυγγα - Φωνητικών χορδών Φάρυγγα - Αμυγδαλών -...

ΠΑΠΠΑΣ: Οικοδομικά Υλικά – Χωματουργικά έργα – Είδη Υγιεινής

Νέο κατάστημα στην Καλαμπάκα Η εταιρεία ΠΑΠΠΑΣ, είναι γνωστή σε όλους εδώ και πολλά χρόνια για τις δραστηριότητές της στα χωματουργικά έργα. Πριν από 5 περίπου χρόνια επεκτάθηκε στο χώρο των οικοδομικών υλικών και ειδών υγιεινής ανοίγοντας ένα πρότυπο κατάστημα στην Διάβα Καλαμπάκας. Πελάτες της είναι πολλοί επαγγελματίες της πόλης και...

Ψητοπωλείο «Ψηστήρι» στην Καλαμπάκα με πεντανόστιμες κρεατολιχουδιές

Στην οδό Πίνδου 47 στην πόλη μας λειτουργεί ένα καταπληκτικό ψητοπωλείο, το Ψηστήρι. Σ' έναν άψογα διαμορφωμένο χώρο μπορείτε να δοκιμάσετε πεντανόστιμες κρεατολιχουδιές όπως λαχταριστά σουβλάκια, χοιρινό και κοτόπουλο. Ο πλούσιος κατάλογος περιλαμβάνει ακόμη πίτες με γύρο, κεμπάπ, λουκάνικο, ποικιλία ορεκτικών και σαλάτες και πολλά άλλα, όλα μια σκέτη απόλαυση. Μπορείτε...

HOTEL KOSTA FAMISSI – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – METEORA

Hotel Kosta Famissi Τρικάλων 144, Καλαμπάκα Τηλ. 2432079192 ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ