Το Δ.Σ. του ΑΣ Μετέωρα εκφράζει την βαθύτατη θλίψη του για την απώλεια του φιλάθλου της ομάδας Παναγιώτη Καρασίμου. Ο εκλιπών δάσκαλος και συγγραφέας είχε αναφέρει στα βιβλία του πολύτιμες πληροφορίες από την πλούσια ιστορία του συλλόγου μας. Θερμά συλλυπητήρια στους συγγενείς και τους οικείους του.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube