Ο ΑΣ Μετέωρα ανακοινώνει κι επίσημα την συνεργασία του με τον προπονητή Γιώργο Λουλέ. Συνεργάτης του θα είναι ο Γρηγόρης Τσιρογιάννης και γυμναστής της ομάδας αναλαμβάνει ο Ηλίας Τσαουσίδης. Τους καλωσορίζουμε και τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο που έχουν αναλάβει.
ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube