Με την ομάδα της Ααναγέννησης Καρδίτσας αγωνίστηκε εντός έδρας η ομάδα του Φιλαθλητικού Καλαμπάκας για το πρώτάθλημα Παγκορασίδων Β’ το Σάββατο 20 Απριλίου 2024.
Στον αγώνα αυτό τα κορίτσια του Γιώργου Τσικέλη νίκησαν τις αντιπάλους τους με σκορ 3-0. Για τον Φιλαθλητικό Καλαμπάκας αγωνίστηκαν: Κουβελά Φωτεινή, Παρθένη Νικολέτα, Τσιούκα Αθήνα, Λούδα Όλγα,, Μπέλου Ιωάννα, Τσέκλημα Κατερίνα, Τσιακάλου Βασιλική, Γιάννη Καλλιόπη, Λέσι Βεσιάνα, Σέχου Ολίβια, Νταμπαλή Σμαρώ, Εύη Αλεξανδρή, Τσελέκογλου Ηλέκτρα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube