Εκδήλωση για την κοπή της Βασιλόπιτας όλων των τμημάτων της Ακαδημίας πραγματοποίησε το μεσημέρι της Παρασκευής ο ΑΣ Μετεώρων στον χώρο του Δημοτικού Σταδίου Καλαμπάκας “Βασίλειος Καρακίτσιος”.
Τις βασιλόπιτες ευλόγησε ο π. Χαράλαμπος Καπλανίδης και στη συνέχεια τις έκοψε ο Πρόεδρος του ΑΣ Μετέωρα, Γιώργος Ράτζας, ευχόμενος καλή χρονιά με υγεία σε όλους.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube