Ο Σύλλογος Κλασσικού Αθλητισμού Μετεώρων (Σ.Κ.Α.Μ.) ευχαριστεί θερμά την Περιφέρεια Θεσσαλίας & προσωπικά τον Αντιπεριφερειάρχη κ. Ιωάννη Μπουτίνα, για την ευγενική χορηγία της απαραίτητης ποσότητας εμφιαλωμένων νερών, που θα καλύψουν τις ανάγκες υδροδοσίας των αθλητών του.
Το ΔΣ του ΣΚΑΜ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube