Στο πλαίσιο του Πρωταθλήματος βόλεϊ των Παγκορασίδων Α’ η ομάδα του Φιλαθλητικού Καλαμπάκας υποδέχτηκε στο Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμπάκας την αντίστοιχη ομάδα της Αναγέννησης Καρδίτσας.
Η Καλαμπακιώτικη ομάδα ήταν η νικήτρια του αγώνα και επικράτησε άνετα στο σκορ με 3-0 σετ. Για την ομάδα του Γι.ωργου Τσικέλη αγωνίστηκαν: Αγκαλλίου Σοφία, Πλακιά Λαμπρίνη, Μπασαρά βικτωρία, Κουτή Ελένη, Παπατζιμοπούλου Ιωάννα, Τασίκα Πηνελόπη, Οικονόμου Αλεξάνδρα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube