Ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Βόλεϊ Καλαμπάκας, ευχαριστεί θερμά το ΚΔΑΠ “Το Αερόστατο των Μετεώρων” και την κ. ΄Αννα Μπαρμπαρούση για τη δωρεά αθλητικού υλικού προς το σωματείο μας. Η δωρεά τους, στηρίζει το άθλημα του Βόλεϊ και είναι καθοριστική και πολύτιμη για τις δραστηριότητες των αθλητριών μας.
Με εκτίμηση
Φιλαθλητικός Σύλλογος Καλαμπάκας
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube