Οι αθλητές που συμμετείχαν στο 7ο Meteora Trail Run και το Meteora Entry Run πέρασαν και μέσα από την πόλη της Καλαμπάκας. Ο Γιάννης Ψαρρής συνάντησε μερικούς από τους δρομείς στον Άγιο Αντώνιο, στην οδό Ευθ. Βλαχάβα, μπροστά από τον Ιερό Ναό Αγίου Βησσαρίωνος και κάτω από τον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube