Μετά τις Παγκορασίδες Β’ το Σάββατο, σήμερα Κυριακή 19 Μαρτίου 2023 το μεσημέρι και οι Παγκορασίδες Α’ του Φιαλαθλητικού Καλαμπάκας κέρδισαν σε εντός έδρας αγώνα με το ίδιο σκορ, 3-0 σετ. Σε αγώνα βόλεϊ που πραγματοποιήθηκε για το πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α’ η Καλαμπακιώτικη ομάδα κέρδισε την αντίστοιχη ομάδα της Άμιλλας Τρικάλων.
Για την ομάδα του Γιώργου Τσικέλη σήμερα αγωνίστηκαν: ΚΡΊΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΠΑΣΑΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΠΑΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΛΑΚΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, ΤΑΣΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube