Φούτερ πρόσφερε στην ομάδα της Δόξας Χρυσομηλιάς το πρατήριο καυσίμων Ζαχαράκη.
Εκ μέρους της Διοίκησης ο Πρόεδρος της ομάδας Βαγγέλης Βλάχος ευχαρίστησε τον Χρήστο και την Ευαγγελία Ζαχαράκη για τη χορηγία, τονίζοντας ότι τέτοιες ενέργειες βοηθούν τις ομάδες του Ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube