Η ομάδα βόλεϊ του Φιλαθλητκού Καλαμπάκας πήρε την εκτός έδρας νίκη με 3-1 σετ επί του Γ.Σ. Δεσκάτης στον αγώνα που έγινε την Κυριακή για το πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄.
Για τον Φιλαθλητικό αγωνίστηκνα οι: Κρίτσα Δήμητρα, Μπασαρά Βικτώρια, Αγκαλλίου Σοφία, Παπατζιμοπούλου Ιωάννα, Πλακιά Λαμπρινή, Κουτή Ελένη, Τασίκα Πηνελόπη, Οικονόμου Αλεξάνδρα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube