Την ομάδα του Γυμναστικού Συλλόγου Σκιάθου αντιμετώπισε την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 στη Σκιάθο ο Φιλαθλητικός Καλαμπάκας στο πλαίσιο του πρωταθλήματος βόλεϊ Κορασίδων.
Η ομάδα του Γιώργου Τσικέλη κατάφερε και πήρε τη νίκη με σκορ 2-3 σετ σε ένα πολύ καλό αγώνα με αρκετές εναλλαγές.
Για τον Φιλαθλητικό Καλαμπάκας αγωνίστηκαν: Κοτόρρι Ελγκίσα, Φίλου Μαρία, Σιούτα Εβελίνα, Παπαγεωργίου Ευαγγελία, Χαρίση Εύα, Μιακουλή Αγάπη, Τασίκα Χρύσα, Κουτή Ελένη, Κρίτσα Δήμητρα, Μπασαρά Βικτώρια.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube