Με νίκη επέστρεψε από τον φιλικό αγώνα με την ομάδα του Α.Ο. Κρανέας Καρδίτσας ο Α.Σ. Μετέωρα. Από το παιχνίδι βγήκαν χρήσιμα συμπεράσματα ενόψει της έναρξης της νέας αγωνιστικής σεζόν, ενώ νέοι παίκτες πήραν χρόνο συμμετοχής.
Το γκολ του αγώνα (0-1) ήρθε από τον Λεωνίδα Μπουτίνα στο 80ο λεπτό.
Εκ της Διοικήσεως
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube