Το πρόγραμμα των αγώνων του β΄ ομίλου της Α1΄ ΕΣΚΑΘ (ΑΟ Καλαμπάκας)

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ στο μπάσκετ.

Ο ΑΟ Καλαμπάκας θα αγωνιστεί στον β΄ όμιλο της Α1΄ σε ένα πρωτάθλημα που θα αρχίσει στις 3 Οκτωβρίου.

Ακολουθεί το πρόγραμμα του ομίλου:

1η αγωνιστική (3/10) – 12η αγωνιστική (9/1)
Α.Ο. Καλαμπάκας – Άρης Τρικάλων
Α.Ο. Τρίκαλα – ΕΑ Λάρισας
ΑΕΛ – Φοίβος Γιάννουλης
Δαναοί Τρικάλων – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Γ.Σ. Σοφάδων – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Ρεπό: Μύτικας Λάρισας

2η αγωνιστική (10/10) – 13η αγωνιστική (16/1)
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Δαναοί Τρικάλων
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – ΑΕΛ
Φοίβος Γιάννουλης – Α.Ο. Τρίκαλα
ΕΑ Λάρισας – Α.Ο. Καλαμπάκας
Άρης Τρικάλων – Μύτικας Λάρισας
Ρεπό: Γ.Σ. Σοφάδων

3η αγωνιστική (17/10) – 14η αγωνιστική (23/1)
Μύτικας Λάρισας – ΕΑ Λάρισας
Α.Ο. Καλαμπάκας – Φοίβος Γιάννουλης
Α.Ο. Τρίκαλα– Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
ΑΕΛ – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Δαναοί Τρικάλων – Γ.Σ. Σοφάδων
Ρεπό: Άρης Τρικάλων

4η αγωνιστική (24/10) – 15η αγωνιστική (30/1)
Γ.Σ. Σοφάδων – ΑΕΛ
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Α.Ο. Τρίκαλα
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Α.Ο. Καλαμπάκας
Φοίβος Γιάννουλης – Μύτικας Λάρισας
ΕΑ Λάρισας – Άρης Τρικάλων
Ρεπό: Δαναοί Τρικάλων

5η αγωνιστική (31/10) – 16η αγωνιστική
Μύτικας Λάρισας – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Α.Ο. Καλαμπάκας – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Α.Ο. Τρίκαλα – Γ.Σ. Σοφάδων
ΑΕΛ – Δαναοί Τρικάλων
Άρης Τρικάλων – Φοίβος Γιάννουλης
Ρεπό: ΕΑ Λάρισας

6η αγωνιστική (7/11) – 17η αγωνιστική
Δαναοί Τρικάλων – Α.Ο. Τρίκαλα
Γ.Σ. Σοφάδων – Α.Ο. Καλαμπάκας
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Μύτικας Λάρισας
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Άρης Τρικάλων
Φοίβος Γιάννουλης – ΕΑ Λάρισας
Ρεπό: ΑΕΛ

7η αγωνιστική (14/11) – 18η αγωνιστική
Μύτικας Λάρισας – Γ.Σ. Σοφάδων
Α.Ο. Καλαμπάκας – Δαναοί Τρικάλων
Α.Ο. Τρίκαλα– ΑΕΛ
ΕΑ Λάρισας – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Άρης Τρικάλων – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Ρεπό: Φοίβος Γιάννουλης

8η αγωνιστική (21/11) – 19η αγωνιστική
ΑΕΛ – Α.Ο. Καλαμπάκας
Δαναοί Τρικάλων – Μύτικας Λάρισας
Γ.Σ. Σοφάδων – Άρης Τρικάλων
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – ΕΑ Λάρισας
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Φοίβος Γιάννουλης
Ρεπό: Α.Ο. Τρίκαλα

9η αγωνιστική (5/12) – 20ή αγωνιστική
Μύτικας Λάρισας – ΑΕΛ
Α.Ο. Καλαμπάκας – Α.Ο. Τρίκαλα
Φοίβος Γιάννουλης – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
ΕΑ Λάρισας – Γ.Σ. Σοφάδων
Άρης Τρικάλων – Δαναοί Τρικάλων
Ρεπό: Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας

10η αγωνιστική (12/12) – 21η αγωνιστική
Α.Ο. Τρίκαλα– Μύτικας Λάρισας
ΑΕΛ – Άρης Τρικάλων
Δαναοί Τρικάλων – ΕΑ Λάρισας
Γ.Σ. Σοφάδων – Φοίβος Γιάννουλης
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Ρεπό: Α.Ο. Καλαμπάκας

11η αγωνιστική (19/12) – 22η αγωνιστική
Μύτικας Λάρισας – Α.Ο. Καλαμπάκας
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Γ.Σ. Σοφάδων
Φοίβος Γιάννουλης – Δαναοί Τρικάλων
ΕΑ Λάρισας – ΑΕΛ
Άρης Τρικάλων – Α.Ο. Τρίκαλα
Ρεπό: Νέοι Κεραυνού Λάρισας

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

spot_img