Το Σάββατο 17 Μαρτίου 2018 και ώρα 12:30, στο Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμπάκας οι Παγκορασίδες Β’ του Φιλαθλητικού Καλαμπάκας θα αντιμετωπίσουν την αντίστοιχη ομάδα του Ασκληπιού Τρικάλων και στις 14:00 οι Παγκορασίδες Α’ του Φιλαθλητικού Καλαμπάκας θα έρθουν αντιμέτωπες με την αντίστοιχη ομάδεα του Ασκληπιού Τρικάλων σε αγώνες βόλει για το πρωτάθλημα Παγκορασίδων.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube