Πραγματοποιήθηκε σήμερα η 12η αγωνιστική του παιδικού πρωταθλήματος όπου τα Μετέωρα Α’ στο γήπεδο της Διάβας κέρδισαν την ομάδα της Πηγής με σκορ 4-1. Για την ίδια αγωνιστική η ομάδα των Μετεώρων Β’ κέρδισε τη Φήκη με σκορ 3-0 άνευ αγώνα.
Για την ομάεδα των Μετεώρων Α’ σκόραραν ο Πινιάρας με δυο γκόλ και από ένα γκολ οι Λιακόπουλος και Τζιανόπουλος.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube