Κοντά στον Αλέξη Τσίπρα κατά την περιοδεία του στον νομό Τρικάλων βρέθηκε από την πρώτη στιγμή η υποψήφια Βουλευτής Τρικάλων του ΣΥΡΙΖΑ Μαρίνα Κοντοτόλη.
Ο τέως Πρωθυπουργός συναντήθηκε με κτηνοτρόφους στη Φιλύρα, και η κ. Κοντοτόλη συνόδεψε τον κ. Τσίπρα, ενώ είχε την ευκαιρία να συζητήσει και με τους κτηνοτρόφους για τα προβλήματά τους, ενημερώνοντάς τους και για τις θέσεις και προτάσεις του ΣΥΡΙΖΑ.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube