Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 28 και 29 Νοεμβρίου 2015 στα γήπεδα της ΕΠΣΤ και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28– 11– 2015
ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΕΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
ΠΑΙΔΙΚΟ | ΩΡΑ 11:00 | ||
ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ (B) -ΣΑΡΑΓΙΑ | ΖΗΣΗΣ | ΡΟΥΣΙ – ΖΙΟΥΤΟΣ |
ΠΥΡΓΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ – ΜΕΤΕΩΡΑ | ΜΠΑΛΑΣ | ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ |
ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ | ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ -ΑΟΤ (Β) | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΦΛΑΜΟΥΛΙΟΥ | ΑΟΤ (Α) – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ | ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ | ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ – ΠΙΤΣΑΚΟΣ |
ΡΟΓΓΙΩΝ | ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ- ΔΗΜΗΤΡΑ (A) | ΤΟΤΗΣ | ΤΣΟΥΡΕΛΑΣ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ |
ΡΕΠΟ : ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ | |||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ | ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ | ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΩΡΑ 13:45 | |
ΠΥΡΓΕΤΟΥ | ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ |
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | ΩΡΑ 15:00 | ||
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ- ΦΗΚΗ | ΜΑΝΑΣΗΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ |
ΔΕΝΔΡ/ΡΙΟΥ | ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ | ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΣΑΡΑΓΙΩΝ | ΣΑΡΑΓΙΑ – ΚΡ ΒΡΥΣΗ | ΧΙΩΤΗΣ | ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ – ΤΑΤΣΙΝΑΣ |
ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ | ΠΑΝΤΟΣ | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ |
ΠΥΛΗΣ | ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ – ΓΡΙΖΑΝΟ | ΜΙΣΣΑΣ | ΠΕΤΣΑΣ – ΤΟΤΗΣ |
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΑ- ΚΑΣΤΡΑΚΙ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΤΣΑΚΝΗΣ |
ΕΛΕΥΘ/ΡΙΟΥ | ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ – ΑΕΤ | ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ |
ΠΟ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ – ΠΥΡΓΕΤΟΣ | 0-3 | ||
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | ΒΑΡΚΑΣ – ΓΟΡΔΙΟΣ |
ΚΗΠΑΚΙΟΥ | ΚΗΠΑΚΙ – ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ | ΡΟΤΣΑΣ | ΚΑΠΝΙΣΗΣ – ΔΙΒΑΝΕ |
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΡΟΓΓΙΩΝ | ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΗΝΕΙΑΔΑ | ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ | ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ |
ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ΔΙΑΜΑΝΤΙ – ΠΑΤΟΥΛΙΑ | ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΣΣΗΣ – ΠΟΖΟΓΛΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 – 11 – 2015
ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΕΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ | ΩΡΑ 11:00 | ||
ΕΓΚ. ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΜΕΤΕΩΡΑ | ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ | |
ΑΓ ΜΟΝΗ | ΑΓ ΜΟΝΗ- ΔΗΜΗΤΡΑ (Β) | ΜΠΑΛΑΣ | |
ΕΓ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 1 | ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ | ΡΟΥΣΙ | |
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΑΕΤ | ΑΟΤ – ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ | ΖΙΟΥΤΟΣ | ΩΡΑ 10:00 |
ΠΥΡΓΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ – ΠΥΡΓΕΤΟΣ | ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ | |
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ (Α) – ΝΕΟΧΩΡΙ | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ | |
ΠΥΛΗΣ | ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ – ΑΟΤ 2011 | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | |
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 11:00 | |
ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑΣ | ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ – ΤΥΜΦΑΙΟΣ | ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ | ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ |
ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟΥ | ΡΟΠΩΤΟ- ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ | ΤΣΑΚΝΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ |
ΠΙΑΛΕΙΑΣ | ΠΙΑΛΕΙΑ- ΓΟΜΦΟΙ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΠΕΤΣΑΣ |
ΜΟΥΡΙΑΣ | ΔΡΟΣΕΡΟ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ | ΧΙΩΤΗΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΦΙΛΥΡΑΣ | ΦΙΛΥΡΑ – ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ | ΜΙΣΣΑΣ | ΣΚΟΥΔΡΙΑΝΟΣ – ΡΟΤΣΑΣ |
ΛΥΓΑΡΙΑΣ | ΛΥΓΑΡΙΑ- ΚΕΦΑΛ/ΣΟ | ΖΗΣΗΣ | ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ |
ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ | ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ – ΠΡΙΝΟΣ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ |
ΠΗΓΗΣ | ΠΗΓΗ- ΑΓ ΜΟΝΗ | ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΤΖΑΝΗΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ |
ΡΕΠΟ: ΒΥΤΟΥΜΑ | |||
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 11:00 | |
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΔΙΑΛΕΧΤΟ | ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ – ΤΖΟΒΑΡΑΣ |
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 11:00 | |
ΠΑΛ/ΡΓΟΥ | ΑΚ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ- ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ | ΑΒΡΑΑΜ | ΒΑΡΚΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΓΛΥΝΟΥΣ | ΓΛΥΝΟΣ- ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ | ΛΕΩΝΙΔΣ | ΣΚΟΥΔΡΙΑΝΟΣ – ΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΡΙΖΑΡΙΟΥ | ΡΙΖΑΡΙΟ- ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΤΑΤΣΙΝΑΣ |
ΠΕΤΡΩΤΟΥ | ΠΕΤΡΩΤΟ- ΚΑΛΥΒΙΑ | ΜΑΝΑΣΗΣ | ΤΖΑΝΗΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ |
ΚΑΡΥΩΝ | ΚΑΡΥΕΣ – ΧΡΥΣΑΥΓΗ | ΠΕΤΣΑΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΜΠΑΛΑΣ |
ΡΑΞΑΣ | ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΠΑΝΤΟΣ | ΤΣΑΚΝΗΣ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ |
ΚΡΗΝΗΣ | ΚΡΗΝΗ – ΛΟΓΓΟΣ 2012 | ΧΙΩΤΗΣ | ΖΗΣΗΣ – ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ |
ΑΡΔΑΝΙΟΥ | ΑΡΔΑΝΙ- ΠΥΡΓΟΣ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ |
ΜΕΓΑΛ/ΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΛ/ΡΙ – ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΜΙΣΣΑΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ |
ΡΕΠΟ : ΖΑΡΚΟ | |||
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΚΕΦΑΛ/ΚΟΥ | ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ – ΦΩΤΕΙΝΟ | ΤΟΤΗΣ | ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ |
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΡΟΓΓΙΩΝ | ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΙΔΙ | ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ | ΡΟΤΣΑΣ – ΡΟΥΣΙ |
Ακολουθήστε το tameteora.gr στο Google News!
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube