Τον Θεματικό Αντιπεριφερειάρχη Τεχνικών Έργων ΕΣΠΑ της Περιφέρειας Θεσσαλίας Απόστολο Κανναβό, υποδέχτηκε στο γραφείο της σήμερα 17/05/2024 η Αντιπεριφερειάρχης Τρικάλων Χρύσα Ντιντή.
Με τη συμμετοχή υπηρεσιακών στελεχών της Περιφέρειας Θεσσαλίας διεξήχθη σύσκεψη που αφορούσε στη χρηματοδότηση μέσω ΕΣΠΑ του εκσυγχρονισμού των δικτύων ύδρευσης και τη διαδικασία αυτής.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube