Με απόφαση του Διευθυντή της Διεύθυνσης Αστυνομίας Τρικάλων Δημήτρη Μήτραινα απαγορεύεται προσωρινά η κυκλοφορία όλων των οχημάτων στην επαρχιακή οδό Πύλης – Μεσοχώρας από το 4ο έως το 16ο χιλιόμετρο, ένεκα δυσμενών καιρικών φαινομένων κι έντονων βροχοπτώσεων σε διάφορα σημεία
του οδικού δικτύου.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube