Σε συνέχεια του από 09-01-2023 Δελτίου Τύπου μας, αναφέρεται συμπληρωματικά ότι από το Τμήμα Ασφάλειας Τρικάλων εξιχνιάστηκαν ακόμη 5 περιπτώσεις κλοπής ποδηλάτων που διέπραξε ο δράστης.
Ειδικότερα, όπως προέκυψε, ο δράστης, κατά το χρονικό διάστημα από 16-12-2022 έως 08-01-2023 αφαίρεσε από σημεία της πόλης των Τρικάλων, 5 ποδήλατα, τα τρία εκ των οποίων αποδόθηκαν στους ιδιοκτήτες τους, ενώ από τα άλλα δύο αποδόθηκαν στους νόμιμους δικαιούχους τους τμήματα αυτών που βρέθηκαν.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube