Το χαμό ενός ακόμη νέου ανθρώπου θρηνούν τα Τρίκαλα κατά τη διάρκεια της πανδημίας του κορωνοϊού.
Σύμφωνα με πληροφορίες του trikalavoice.gr τα ξημερώματα κατέληξε στη ΜΕΘ covid-19 του Νοσοκομείου Τρικάλων μια 28χρονη κοπέλα η οποία νοσηλεύονταν εκεί τις τελευταίες ημέρες. Κατά τις ίδιες πληροφορίες η υγεία της παρουσίασε ραγδαία επιδείνωση τα τελευταία 24ωρα καθώς είχε και υποκείμενα νοσήματα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube