Πανηγυρίζει την Δευτέρα 20 Μαΐου 2024 η Ιερά Μονή Σιαμάδων επί τη μετακομιδή των λειψάνων του προστάτη της Αγίου Νικολάου Αρχιεπισκόπου Μύρων της Λυκίας.
Σήμερα Κυριακή 19 Μαΐου 2024, παραμονή της εορτής τελέστηκε στην Ιερά Μονή ο Μέγας Πανηγυρικός Εσπερινός χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Σταγών και Μετεώρων κ. Θεοκλήτου.
Αύριο Δευτέρα 20 Μαΐου στις 7:00 το πρωί θα ψαλθεί ο Όρθρος και στη συνέχεια θα τελεσθεί η Θεία Λειτουργία.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube