Με ιδιαίτερη λαμπρότητα τιμήθηκε η εθνική επέτειος της 25ης Μαρτίου στην Αγναντιά Καλαμπάκας. Αφού πραγματοποιήθηκε η θεία λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου, ακολούθησε επιμνημόσυνη δέηση στο ηρώο των πεσόντων και κατάθεση στεφάνων από τον πρόεδρο του χωριού και από εκπρόσωπο της εθνικής αντίστασης.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube