Η Ελένη Βιτάλη σε μία λαμπερή Βεγγέρα στη μουσική σκηνή Απαρχές απόψε Σάββατο 24 Φεβρουαρίου! Με την πιο απρόσμενη παρέα σ’ ένα αναπάντεχο μουσικό αντάμωμα!
Η Ελένη Βιτάλη δε χρειάζεται συστάσεις όμως η γνωστή τραγουδίστρια χρειάστηκε την περιποίηση της Μαρίας και Ελένης Καρούτα για την αποψινή εφμάνισή της.
Οι Κομμώσεις “De Style”, ανέλαβαν το χτένισμα, ενώ το μακιγιάζ της επιμελήθηκε η make up artist Ιφιγένεια Καψάλη και η γνωστή τραγουδίστρια δήλωσε ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα αλλά και τη συνεργασία.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube