Σε Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα μπήκε από σήμερα η Διάβα αφού η Χριστουγεννιάτικη Φάτνη στήθηκε στην πλατεία του χωριού και μαζί με τις χριστουγεννιάτικες πινιελιές έξω από τον Ιερό Ναό Αγίου Παντελεήμονος και σε άλλα σημεία του χωριού συνθέτει το χριστουγεννιάτικο σκηνικό.
Η πιο όμορφη περίοδος του χρόνου είναι εδώ, τα χριστουγεννιάτικα φώτα ανάβουν σιγά σιγά και ο Χριτουγεννιάτικος στολισμός στην πόλη αλλά και σε χωριά ξεκίνησε αφού είμαστε μία ανάσα πριν από τα Χριστούγεννα!
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube