Η “Φλόγα” Τρικάλων (Σύλλογος Γονιών Παιδιών με Νεοπλασματικη Ασθένεια), ευχαριστεί το 15μελες του 1ου Γυμνασίου Καλαμπάκας για τη δωρεά, των 500 ευρώ. Τα χρήματα μαζεύτηκαν από εκδηλώσεις για την εκδρομή τους, η οποία δεν πραγματοποιήθηκε. Έτσι αποφάσισαν να τα δωρίσουν. Ευχαριστούμε πολύ για την στήριξη και τους συγχαίρουμε για αυτή την πρωτοβουλία!
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube