Χωρίς ρεύμα έμειναν κάτοικοι της Βλαχάβας λόγω προβλήματος σε κολώνα της ΔΕΗ που έγειρε εξαιτίας των δυνατών ανέμων που έπνεαν στην περιοχή. Ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Γιώργος Ντιναπόγιας με ανακοίνωσή του σε μέσο Κοινωνικής Δικτύωσης ενημέρωσε τους κατοίκους για το πρόβλημα και ότι γίνονται προσπάθειες για τη λύση του.
Έγραψε χαρακτηριστικά:
Αγαπητοί χωριανοί υπάρχει διακοπή ρεύματος από πτώση κολώνας στη θέση (Τσιούμα Κρανιά)λόγου του έντονου αέρα.. Υπομονή σίγουρα θα πάρει ώρες…
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube