Με λαμπρότητα τελέστηκε το πρωί η επίσημη Δοξολογία στον Μητροπολιτικό Ναό Αγίου Βησσαρίωνος Καλαμπάκας, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Σταγών & Μετεώρων κ. Θεόκλητου.
Μετά το πέρας της Δοξολογίας εκφωνήθηκε ο Πανηγυρικός της ημέρας με ομιλήτρια τη Διευθύντρια του 1ου Δημοτικού σχολείου Καλαμπάκας κ. Κυριακή Κουτσογιάννη.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube