Πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός στο δημοτικό σχολείο και νηπιαγωγειο Αμπελιων παρουσία του αντιδημάρχου κ Γιωργου Παπανικολαου και του προέδρου της τοπικής κοινότητας κ Γιώργου Πισπα. Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές και τις οικογένειες τους καλή σχολική χρόνια με υγεία !
Οι εκπαιδευτικοί του ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ σχολείου και του ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube