Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΈΝΩΣΗΣ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ , λόγω των Εκτακτων Μέτρων για τον περιορισμό της εξάπλωσης του κορωνοϊού Covid-19 και βλέποντας με υπευθυνότητα το πρόβλημα προσέλευσης των Μελών, ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΜΟΦΩΝΑ την Αναβολή επ’ αόριστον της Εκλογοαπολογιστικής Γενικής Συνέλευσης της Ένωσης και των Εκλογών που είχε αποφασιστεί για τις 1/10/2020.
Για τη νέα ημερομηνία θα ακολουθήσει νέα Ανακοίνωση.
ΤΟ Δ.Σ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube