Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ορειβατικής Λέσχης Καλαμπάκας, επιθυμεί να ενημερώσει τα μέλη του, σχετικά με την αναβληθείσα –τον Μάρτιο – (λόγω μέτρων κατά της πανδημίας) εκλογική διαδικασία.
Στην τελευταία του συνεδρίαση στις 6/7 αποφασίσθηκε ότι ως καταλυτική ημερομηνία πρόσκλησης σε Γενική Συνέλευση και εκλογών για το νέο Δ.Σ της ΟΛΚ προγραμματίζεται να είναι η 6/9/2020.
Περισσότερες πληροφορίες και νεότερες προσκλήσεις σχετικά θα ανακοινωθούν μέσω του τοπικού τύπου.
Το Δ.Σ. της Ο.Λ. Καλαμπάκας
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube