Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την Κατερίνα Χλωρού ιδιοκτήτρια γυμναστήριου στα Τρίκαλα, για τη δωρεά των έργων που φιλοτέχνησε η ίδια στον εσωτερικό χώρο του Κέντρου Υγείας, συμβάλλοντας στην καλαισθησία του χώρου.
Ο Συντονιστής Διευθυντής
Επιστημονικής Λειτουργίας
του Κ.Υ. Καλαμπάκας
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube