Το Τοπικό Τμήμα Καλαμπάκας του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού σας περιμένει με μεγάλη χαρά στον καθιερωμένο αγιασμό για την έναρξη της νέας Οδηγικής Χρονιάς την Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου και ώρα 16:00 στην εστία μας στην οδό Ν. Πλαστήρα στην παιδική χαρά.
Με Οδηγικούς χαιρετισμούς
Η Τοπική Έφορος
Κωσταρίδου Άντα
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube