Για άλλη μια φορά ο κ. Κώστας Φαμίσης δεξιώθηκε την αποστολή του Α.Ο. Τρίκαλα . Μετά τον αγώνα στον Γάβρο η αποστολή γευμάτισε στο Hotel Kosta Famissi στην Καλαμπάκα. Προσκλήθηκαν επίσης και παρέστησαν οι άνθρωποι της διοίκησης του Πανχασιακού.
Η διοίκηση του ερασιτέχνη Α.Ο. Τρίκαλα με έτος ίδρυσης το 1963, ευχαριστεί για πολλοστή φορά τον κ. Φαμίση για την στήριξη την οποία παρέχει στον σύλλογο.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube