ΕΠΣΤ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 14 και 15/12 και οι διαιτητές

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

DIAITITES-EPST

Οι αγώνες της ΕΠΣΤ και οι διαιτητές τους το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Δεκεμβρίου 2013 έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

     ΩΡΑ   11:00

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ   – ΜΕΤΕΩΡΑ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΚΕΝΤΟΣ   – ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ

ΦΗΚΗΣ

ΦΗΚΗ   – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ

ΡΟΥΣΙ Φ

ΡΟΥΣΙ Α   – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ

ΖΗΛΕΥΤΗΣ

ΑΟΤ  – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 1963

ΧΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  – ΠΕΤΣΑΣ

ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ

ΣΑΡΑΚΙΝΑ  – ΣΑΡΑΓΙΑ

ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ  – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓ ΜΟΝΗΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ  – ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ

ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ

ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ  – ΖΗΣΗΣ

ΚΕΦΑΛ/ΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1  – ΑΕΤ

ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ

 

ΚΑΛΥΒΙΑ  – ΠΥΡΓΟΣ

0-3

 
       
 

Α  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

 

     ΩΡΑ   15:00

ΚΗΠΑΚΙΟΥ

ΑΕΤ    – ΦΗΚΗ

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΒΡΑΑµ  – ΜΑΚΡΗΣ

ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ  – ΜΕΓΑΛ/ΡΙ

ΧΙΩΤΗΣ

ΚΑΨΟΥΡΑΣ  – ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ  – ΚΡ ΒΡΥΣΗ

ΜΑΝΑΣΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ  – ΡΟΥΣΙ Φ

ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΣΤΡΑΚΙ   – ΠΥΡΓΕΤΟΣ

ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ

ΝΙΩΤΗ  – ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ

ΦΛΑΜΟΥΛΙΟΥ

ΦΛΑΜΟΥΛΙ  – ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ

ΜΙΣΣΑΣ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ  – ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΑΛ/ΚΑΣ

ΜΕΤΕΩΡΑ  – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΠΑΝΤΟΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ Μ  – ΝΙΚΟΥ

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ  – ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΑΛΥΒΙΑ  – ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΟΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΚΝΗΣ  – ΤΖΑΝΗΣ

       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   15:00

ΑΓ ΒΗΣ/ΝΑΣ

ΑΓ ΒΗΣ/ΝΑΣ  – ΛΙΛΗ

ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ

ΣΚΡΕΤΑΣ  – ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΛΕΤΣΙΟΥ

ΜΠΕΛΕΤΣΙ  – ΠΑΠΑΡΑΤΖΑ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ  – ΤΣΟΥΡΕΛΑΣ

       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   15:00

ΣΩΤΗΡΑΣ

ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ  – ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ

ΡΟΤΣΑΣ  – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΤΥΜΦΑΙΟΣ  – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ

ΠΕΤΣΑΣ  – ΡΟΥΣΙ Α

ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΣ  – ΔΙΑΛΕΧΤΟ

ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ

ΣΠΑΛΑΣ  – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ

 

Α1  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   11:00

ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ   – ΔΕΝ/ΡΙ

ΠΑΝΤΟΣ

ΤΣΑΚΝΗΣ   – ΚΑΨΟΥΡΑΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ  – ΦΩΤΑΔΑ

ΜΙΣΣΑΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ Μ  – ΝΙΚΟΥ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ  – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ

ΚΟΝΤΙΝΟΣ

ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ  – ΤΖΑΝΗΣ

ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ

ΣΑΡΑΚΙΝΑ  – ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ

ΧΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ  – ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟΤ  – ΛΥΓΑΡΙΑ

ΜΑΝΑΣΗΣ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ  – ΤΣΙΟΥΛΗΣ

ΠΙΑΛΕΙΑΣ

ΠΙΑΛΕΙΑ  – ΒΥΤΟΥΜΑΣ

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΒΡΑΑµ  – ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ

ΓΟΜΦΩΝ

ΓΟΜΦΟΙ  – ΠΗΓΗ

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ

ΡΟΥΣΙ Φ  – ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

ΜΟΥΡΙΑΣ

ΔΡΟΣΕΡΟ  – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΝΙΩΤΗ   – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

ΓΑΒΡΟΥ

ΠΑΝΧ/ΚΟΣ  – ΕΛΕΥΘ/ΡΙ

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

ΣΤΑΦΥΛΑΣ  – ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ

 

ΡΕΠΟ: ΜΕΓΑΡΧΗ

   
       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   11:00

ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ  – ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  – ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ

       
 

Α1  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙ   – ΠΥΡΓΟΣ

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ

ΝΙΩΤΗ   – ΤΣΑΚΝΗΣ

ΚΡΗΝΗΣ

ΚΡΗΝΗ   – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ

ΚΟΝΤΙΝΟΣ

ΤΖΑΝΗΣ  – ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΚΗΠΑΚΙΟΥ

ΚΗΠΑΚΙ  – ΛΟΓΓΟΣ

ΜΙΣΣΑΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ Κ  – ΧΙΩΤΗΣ

ΑΡΔΑΝΙΟΥ

ΑΡΔΑΝΙ  – ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ

ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ  – ΜΑΝΑΣΗΣ Μ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΣΑΡΑΓΙΑ  – ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

ΤΣΟΥΡΕΛΑΣ  – ΤΟΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΡΙΖΑΡΙΟ

ΠΑΝΤΟΣ

ΝΙΚΟΥ  –  ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΓΡΙΖΑΝΟΥ

ΓΡΙΖΑΝΟ  – ΓΛΥΝΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΡΟΥΣΙ Φ  – ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΖΑΡΚΟΥ

ΖΑΡΚΟ  – ΡΑΞΑ

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

ΤΣΙΟΥΛΗΣ  – ΚΑΨΟΥΡΑΣ

 

ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ  – ΚΑΡΥΕΣ

0-3

 
       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   15:00

ΕΛΕΥΘ/ΡΙΟΥ

ΑΣΠΡ/ΛΤΟΣ – ΑΝ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ

ΑΒΡΑΑµ

ΣΚΡΕΤΑΣ  – ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ

ΦΙΛΥΡΑΣ

ΦΙΛΥΡΑ  – ΠΑΛΑΙΟµ/ΡΟ

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ

ΡΟΥΣΙ Α  – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   15:00

ΚΕΦΑΛ/ΣΟΥ

ΚΕΦΑΛ/ΣΟ  – ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ

ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ

ΣΚΕΝΤΟΣ  – ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ

       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

     ΩΡΑ   15:00

ΠΗΝΕΙΑΔΑΣ

ΠΗΝΕΙΑΔΑ  – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ

ΠΕΤΣΑΣ  – ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘ

ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚ

ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ

ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ   – ΜΑΡΚΟΣ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑ