Νίκη με ανατροπή πέτυχε το απόγευμα του Σαββάτου ο Βράχος επί του μαχητικού Πορταϊκού στο γήπεδο του Καστρακίου για τη 13η αγωνιστική του β΄ ομίλου της Α΄ ΕΠΣΤ.
Η ομάδα του Καστρακίου βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 62΄ με γκολ του Μανώλη, αλλά κατάφερε τρία λεπτά αργότερα να ισοφαρίσει με τον Λευτέρη Μπαούτη και να προηγηθεί στο 72΄ με τον Βασίλη Αλμπάνη.
Έτσι, το Καστράκι παραμένει στη δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα, έναν βαθμό πίσω από τα Μετέωρα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube